Wojas

Do ofert pracy
  • Miejsce: Wojas
  • Stanowisko: Sprzedawca

Opis stanowiska pracy: Sprzedawca

  • obsługa klienta,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • dbanie o porządek i pozytywny wizerunek sklepu.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w handlu,
  • umiejętności interpersonalne, komunikatywność,
  • znajomość obsługi komputera i innych urządzeń biurowych,
  • chęć uczenia się i podnoszenia swoich umiejętności,
  • pracowitość,
  • motywacja wewnętrzna.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w miłym, zgranym zespole,
  • elastyczny grafik,
  • atrakcyjny, gwarantowany co miesiąc plus premiowy system wynagrodzeń,.
  • możliwość rozwoju,
  • stała praca

Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że administratorem danych osobowych jest firma WOJAS S.A. z siedzibą w Nowy Targu, ul. Ludźmierska 29” CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich w/w danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko SPRZEDAWCA przez WOJAS S.A., 34-400 Nowy Targ ul. Ludźmierska 29 zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 r. poz. 922 z zm.)” proszę wysyłać na adres mailowy: sklep119@wojas.pl Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.