V Wielki Charytatywny Rajd Rowerowy w CH Turawa Park

Powrót

Zapisz się już teraz

W sobotę, 1 lipca, rusza jubileuszowy 5 Wielki Charytatywny Rajd Rowerowy organizowany przez Centrum Handlowe Turawa Park. Będzie to kolejna edycja akcji, która wspiera podopiecznych Fundacji „Mam Marzenie”, spełniającej marzenia dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Do tej pory udało nam się zrealizować marzenia Bartka, Patryka, Paulinki, Piotrka i pomogliśmy spełnić marzenie Mateusza.

W tym roku przejedziemy wspólnie dziesiątki kilometrów dla Ingi i Mateusza!

WŚRÓD ATRAKCJI:

  • Rajd rowerowy wokół pobliskich miejscowości (25km)
  • Darmowy serwis rowerowy (30.06.2017 oraz 01.07.2017, w godz. 10.00-18.00)
  • Tor przeszkód Calypso Fitness Club – zawody dla dzieci i dorosłych
  • Pokazy akrobacji rowerowych
  • Piknik rowerowy
  • Poczęstunek regeneracyjny dla uczestników Rajdu
  • Liczne atrakcje dla najmłodszych
  • Konkursy z nagrodami
  • Autobus krwiodawstwa (godz. 12.00-16.00)

KARTY ZA ZAKUPY W DNIU RAJDU!

W dniu Rajdu Centrum przygotowało specjalną Akcję dla wszystkich Klientów: za zakupy za minimum 60 zł można odebrać kartę przedpłaconą o wartości 30 zł!
Regulamin dostępny w Punkcie Promocyjny w czasie Akcji.

Wielkim finałem dnia będzie koncert grupy Leszcze,
która zagra swoje największe hity.
Początek koncertu planowany jest na godzinę 18.00.

UWAGA KONKURS

CH Turawa Park przygotowało konkurs on-line, w którym nagrodami są: ufundowany przez Martes Sport rower stacjonarny oraz karty podarunkowe o wartości 100 oraz 50 złotych.
Dla wszystkich uczestników mamy nagrody gwarantowane – rowerowe bidony. Konkurs startuje 21 czerwca! Szczegółów na naszym facebook’u.

Przemierz z nami trasę przez pobliskie urokliwe lasy, zwiedzimy Niwki, pomnik kolarza – wicemistrza olimpijskiego i medalisty mistrzostw świata Joachima Halupczoka. W Chrząstowicach zatrzymamy się, by podziwiać XIX wieczny neogotycki kościół. Wrócimy przez Lędziny i Zbicko do CH Turawa Park, gdzie czekać będzie świetna zabawa, atrakcje i koncert!

Chcesz wziąć udział w Rajdzie? Wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Rejestracja online do 30.06 do godziny 12:00.

Podane dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z organizacją 5 Wielkiego Charytatywnego Rajdu Rowerowego. Administratorem danych jest Turawa Park Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Skaryszewskiej 7, 03-802 Warszawa (KRS: 0000267344). Dane są udostępnione dobrowolnie. Udostępniającemu dane przysługuje prawo wglądu do nich, ich poprawiania.

* Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem 5 Wielkiego Charytatywnego Rajdu Rowerowego przed wypełnieniem powyższego formularza, akceptuję jego treść i mam świadomość, iż jego postanowienia są dla mnie wiążące. (W przypadku dzieci poniżej 13 roku życia, podpis prawny opiekuna powinien być złożony na miejscu organizacji Rajdu).

Zobacz regulamin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Turawa Park Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Skaryszewsiej 7 zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 r., poz. 922) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach marketingowych, a także do kontaktu telefonicznego. Administratorem bazy jest firma Turawa Park Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Turawa Park sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie (03-802) przy ul. Skaryszewskiej 7 informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przez ze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2016 r. poz.1030). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez Turawa Park sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie (03-802) przy ul. Skaryszewskiej 7 i podmioty z nią współpracujące.

Rejestracja w dniu Rajdu – punkt na pasażu Centrum od godziny 11:00.

Sprawdź naszą najnowszą ulotkę