Floribunda

Kwiaciarnia Floribunda istnieje od 2006 roku i powstała po to, by dzielić się z Państwem nasza pasją jaką są kwiaty.

Pracownia Ogrodnictwa i Florystyki Floribunda  niezmiennie oferuje wysokiej jakości szeroki wybór kwiatów ciętych oraz doniczkowych (realizujemy każde nawet najbardziej wyszukane zamówienie. Nasze doświadczenie i uczestnictwo w licznych pokazach  i szkoleniach inspiruje nas do przedstawiania Państwu bogatej gamy bukietów okolicznościowych, stroików, wianków i różnorodnych, niepowtarzalnych kompozycji kwiatowych.

Stałym elementem naszej oferty naszej kwiaciarni jest kompleksowa florystyka ślubna (bukiety ślubne, butonierki, dekoracje samochodów, wystrój kościołów i sal), florystyka pogrzebowa (wieńce i wiązanki pogrzebowe) oraz poczta kwiatowa.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponadto bogaty wybór artykułów dekoracyjnych, szkła, ceramiki, doniczek i osłonek do roślin doniczkowych oraz wikliny. Prowadzimy również sprzedaż artykułów florystycznych (wstążki, fizelina, papier, juta, gąbki florystyczne itp.)

Ofertę naszej kwiaciarni uzupełnia artystyczne, całoroczne pakowanie prezentów.

Pracownia Ogrodnictwa i Florystyki Floribunda dodatkowo zajmuje się projektowaniem, wykonawstwem oraz pielęgnacją ogrodów i szeroko rozumianych terenów zieleni. Nasze wykształcenie pozwala na chętne bezpłatne i fachowe doradztwo w uprawie i pielęgnacji roślin doniczkowych i ogrodowych.
Zapraszamy do naszej kwiaciarni w nowej lokalizacji, a my sprawimy, że otaczający Państwa świat będzie piękniejszy i milszy dla oka.