Grycan

Grycan lody od pokoleń to dynamicznie rozwijająca się sieć lodziarni w całej Polsce. Jest to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Oferujemy lody sprzedawane na kulki w 36. smakach, oferta obejmuje lody zarówno produkowane na bazie śmietanki, jak i sorbety.Proponujemy desery lodowe w pucharach oraz rurki z bita śmietaną. Polecamy także ciasta podawane na ciepło, aromatyczną kawę, czekoladę na gorąco oraz wybór herbat, których smakiem będą mogli się Państwo delektować w zaciszu naszej kawiarni. Poszukujący orzeźwienia znajdą w naszej ofercie świeżo wyciskane soki i koktajle owocowe.

Firma Grycan oferuje to, na czym zna się najlepiej. Wszystkie produkty przygotowywane są zgodnie z własnymi recepturami, przekazywanymi z pokolenia na pokolenie. Grycan to sprawdzony sposób na spędzanie wolnego czasu. To przystań dla miłośników lodów i miejsce codziennych spotkań z rodziną i przyjaciółmi.

Miła obsługa oraz przyjazny wystrój wnętrz tworzą harmonijny klimat, w którym można odpocząć po ciężkiej pracy i nabrać sił do dalszych zakupów. Dla klientów, którzy chcą spotęgować przyjemność robienia zakupów proponujemy kawę na wynos.

Serdecznie zapraszamy !!!