Zarejestruj się

Rejestracja nowego konta

 • Podstawowe dane

 • Dane do logowania

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Turawa Park moich danych osobowych w celach marketingowych (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych).

  * Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Turawa Park wiadomości e-mail oraz SMS informujących o wydarzeniach i promocjach lub zawierających inne informacje handlowe (zgodnie z ustawami: Prawo telekomunikacyjne oraz o świadczeniu usług drogą elektroniczną).

  Administratorem danych osobowych jest Turawa Park sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Skaryszewska 7, zwana dalej Turawa Park. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania, jak również odwołania zgody w każdym czasie. Oświadczenia w tym zakresie należy składać na adres Turawa Park. Powyżej udzielone zgody obejmują przetwarzanie danych osobowych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania. Turawa Park ma prawo przekazać przetwarzanie danych osobowych podmiotom współpracującym z Turawa Park w celu i zakresie niezbędnym dla realizacji celów opisanych powyżej.

  Zaznacz wszystkie wymagane zgody

  Przejdź do formularza logowania.